Kierunek – Drezno! 2018/2019

Jesteśmy uczniami VII oraz VIII klasy  waldorfskiej szkoły podstawowej Istota z Wieliczki.  Prowadzimy projekt, którego celem jest odwiedzenie najstarszej w Europie szkoły waldorfskiej.  Wycieczka ta jest organizowana w ramach obchodów 100-lecia pedagogiki waldorfskiej.

Bardzo zależy nam na tym, by zarobić na nią samodzielnie.

Na potrzeby tego projektu tworzyliśmy własną stronę internetową, tworzymy wydarzenie na FB, wydarzenie na zrzutka.pl, aukcje naszych prac, sprzedajemy nasze wyroby kulinarne. Szukamy różnych źródeł finansowania. Przygotowaliśmy również ofertę warsztatów, podczas których dzielimy się z przedszkolakami naszymi umiejętnościami plastycznymi i technicznymi.

Dzięki temu projektowi, nie tylko podszkolimy języki obce takie jak angielski i niemiecki ale także będziemy uczyć się współpracy, pomocy, kreatywności i realizowania własnych pomysłów i marzeń.

Zachęcamy Was do wspierania naszej akcji nie tylko materialnie, poprzez zrzutkę, ale także poprzez udostępnianie i dopingowanie naszych postępów.

Odwiedź naszą stronę
Wesprzyj nas na Zrzutce

A już niedługo pojawi się wydarzenie na facebook’u.

marzec 2019

Warsztaty wielkanocne

Za nami kolejne warsztaty w przedszkolu. Tym razem odwiedziliśmy przedszkole Mały Champion w Wieliczce https://malychampion.pl/. Wykonaliśmy z Dziećmi wiosenne króliczki z wełny. Oto efekt naszej wspólnej pracy. Dziękujemy przedszkolu za zaufanie i dobrą zabawę. Kierunek - Drezno!

Pierwsze warsztaty

Za nami pierwsze próbne warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczyliśmy numerów alarmowych, jak zachować się w nagłych sytuacjach, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej czy przeprowadzić sztuczne oddychanie. Już w najbliższy poniedziałek przeprowadzimy takie warsztaty w przedszkolu Tuptusie. Kierunek - Drezno!

Photo by MAX LIBERTINE on Unsplash

2020-01-13T15:15:36+01:0012 marca, 2019|Aktualności|